Z Mellow droga do pracy czy szkoły to przyjemność

Pewnie nie raz na ulicy widziałeś osobę poruszającą się na deskorolce, longboardzie czy na hulajnodze. Ten nowy środek transportu do pracy bądź szkoły może być doskonałym rozwiązaniem dla osób nielubiących monotonii i nudy. Takie osoby tym bardziej powinny zapoznać się z gadżetem o nazwie Mellow, a  dla fanów rowerowej jazdy polecamy pedały SPD-3ax.

deskoMellow jest urządzeniem, które montuje się do deskorolki, a dokładnie mówiąc przykręca je się od spodu do dowolnej deskorolki. Dzięki temu, że pasuje do każdego typu i modelu można w każdej chwili przełożyć urządzanie do innego sprzętu. Dodatkowy atutem tego produktu jest, że waży około 2,5 kg dzięki użyciu do jego wyrobu aluminium. Korzystając z Mellow możemy osiągnąć prędkość aż 40km/h, co w porównaniu z innymi urządzeniami tego typu jest fantastycznie szybka i wykorzystywać 4 tryby jazy, a są to: Rookie Ride, Eco Ride, Pro Ride i Endless Ride. Żeby sterować urządzaniem używamy pilota, dzięki nim możemy hamować oraz przyspieszać. Zasięg tego produktu to około 15 km, zasilane jest ono przez złącze USB.  Kolejną zaletą Mellow jest dostęp do aplikacji mobilnej, która będzie wskazywać nam ile kilometrów zrobiliśmy, z jaką prędkością oraz gdzie podróżowaliśmy. Tak naprawdę jedyną wada tego produktu jest wygórowana jak na naszą kieszeń cena wynosząca 850 euro.

Dla pasjonatów rowerów fajnym gadżetem będą pedały 3ax. By jest stworzyć użyto najnowszych i zaawansowanych urządzeń pomiarowych by produktem finalnym stały się idealne pedały do roweru. Dzięki nim znacznie lepiej przenosi się siłę mięśni na korbowód w rowerze.  Dodatkową zaletą jest idealne dopasowanie i ułożenie stóp na tym urządzeniu by uniknąć kontuzji.

Przy okazji opisany wyżej gadżetów można polecić również rower elektryczny The Koben. Czemu jest inny niż wszystkie dostępne tego typu urządzenia? Ponieważ maksymalna prędkość, jaką może osiągnąć to 45 km/h a jego zasięg wynosi aż 60 km, cena też jest adekwatna, bo wynosi 2400 dolarów.

Jeśli nie lubisz komunikacji miejskiej oraz nie posiadasz samochodu, a często korzystasz z innego typu transportu to przedstawione tu gadżety spełnią twoje największe oczekiwania i sprawią, że podróż stanie się przyjemna i bardziej komfortowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *