Apple urządzenia i gadżety

Wybieramy gadżet do urządzeń marki Apple

Markę Apple śmiało można uznać za najbardziej prestiżową spośród wszystkich marek urządzeń mobilnych. Miłośnicy sprzętu z jabłuszkiem z reguły posiadają całą gamę urządzeń tego producenta – przeważnie są oni przywiązani do tej marki na tyle, że nie chcą kupować urządzeń innego producenta. Posiadanie iPhona, czy iPada jest dla nich powodem do dumy i szansą podkreślenia swojego statusu. Do ich wyobraźni przemawiają również liczne gadżety, które ułatwiają i uprzyjemniają korzystanie z iPhonów i iPadów. Oto kilka z nich.


Słuchawki Bluetooth

słuchawki apple
Doskonały gadżet dla wszystkich, którzy lubią słuchać muzyki, bądź chcą rozmawiać przez telefon prowadząc samochód. Ich zastosowanie rozwiązuje również problemy z podłączaniem zwykłych słuchawek w iPhonie 7 (gdzie usunięto złącze minijack).

Powerbank

power bank apple
Rozwiązanie przydatne tak naprawdę wszystkim użytkownikom każdego typu sprzętu mobilnego. Pozwala wyeliminować ryzyko rozładowania sprzętu w najmniej odpowiednim momencie, dzięki czemu zapewnia użytkownikom większą elastyczność funkcjonowania. Szczególnie polecane osobom, które bardzo intensywnie wykorzystują swoje smartfony i tablety.

Stacja dokująca do iPhone’a

stacja dokująca apple
Mamy tu do wyboru oryginalne stacje marki Apple, ale również cały szereg modeli innych producentów, dostosowanych oczywiście do wymagań iPhone’ów. Stacje dokujące dostępne są w różnych kolorach, dlatego też nie powinniśmy mieć problemu z dobraniem ich kolorystyki do naszego urządzenia.

 
Etui bądź case

etui na smartphone apple
Etui ochronne jest niezbędnym wyposażeniem nie tylko w przypadku posiadania iPhone’a, ale także każdego innego smartfona. Zapewnia ono większe bezpieczeństwo, chroniąc przed uszkodzeniami spowodowanymi ewentualnym upadkiem. Etui dostępne są w różnych wariantach stylistycznych i kolorystycznych, dlatego mogą stanowić również ciekawy dodatek odróżniający nasz telefon od innych.

Apple Watch

zegarek apple
Inteligentne zegarki to od pewnego czasu jeden z bardziej pożądanych gadżetów. Miłośnicy iPhone’ów z pewnością zainteresują się tymi marki Apple choćby dlatego, że są one kompatybilne z urządzanymi posiadającymi system operacyjny iOS. Także w przypadku zegarków mamy do wyboru kilka odmiennych wersji stylistycznych.
Stacja dokująca do Apple Watch

ładowarka do zegarka apple
Jeśli już zdecydujemy się na zakup inteligentnego zegarka od Apple, warto rozważyć dodatkowo nabycie stacji dokującej. Podobnie jak w przypadku stacji dokujących do iPhone’ów, możemy skorzystać z oferty Apple, ale także innych producentów zajmujących się tworzeniem tego typu gadżetów.

 

Ładowarka do iPada

ładowarka apple
Pomimo, że do każdego iPhone’a dołączana jest oryginalna ładowarka, dobrym pomysłem jest dokupienie ładowarki dedykowanej iPadowi i używanie jej do ładowania iPhone’a. Już od jakiegoś czasu smartfony te są przystosowane do takiego rozwiązania. Co nam ono daje? Sprzęt jest ładowany zdecydowanie szybciej, co w wielu sytuacjach może okazać się niezmiernie ważne (np. gdy chcemy szybko naładować iPhone’a przed wyjściem z domu).

Klawiatura do iPada

klawiatura apple
Na koniec propozycja dla użytkowników iPadów, czyli klawiatura do tych urządzeń. Taki dedykowany gadżet z pewnością ułatwi korzystanie z tabletu, zwłaszcza gdy chcemy na nim tworzyć dłuższe teksty. Podłączenie klawiatury pozwoli przekształcić naszego iPada w mini laptopa i korzystać z niego praktycznie w każdej sytuacji.
To tylko kilka z szerokiej gamy gadżetów marki Apple, które mogą przypaść miłośnikom tego producenta do gustu. Ciągle pojawiają się nowe rozwiązania, które mają ułatwić bądź uatrakcyjnić korzystanie z tych urządzeń, a ich wachlarz wydaje się niewyczerpany.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *