Power bank do smart fona iPhone

Kupujemy power bank do smartfona i iPhone’a
Najnowsze smartfony i iPhone’y oferują coraz więcej przydatnych (i nieprzydatnych czasem też) aplikacji, jednak w negatywny sposób odbija się to na czasie pracy baterii. Co prawda montowane są w nich baterie o coraz większej pojemności, jednak możemy zapomnieć o tym, że nasze urządzenie wytrzyma cały tydzień bez ładowania baterii. Przy intensywnym użytkowaniu może się okazać, że nie jest ono w stanie wytrzymać nawet jednego dnia.

Power Bank iPhone

Często okazuje się to nie lada problemem, zwłaszcza gdy nie mamy gdzie doładować baterii. Odpowiedzią na tego typu problemy są coraz popularniejsze power banki akumulujące energię i pozwalające nam naładować baterię nawet z dala od źródła prądu. Dziś przedstawimy Wam kilka modeli power banków, które doskonale sprawdzą się jako źródło zapasowej energii zarówno do smartfonów, jak i iPhone’ów.

power bank do iPhone
Pierwszym z nich jest ADATA P20000D, którego niewątpliwą zaletą jest wyświetlacz LCD pokazujący poziom naładowania tego power banku. Urządzenie posiada pojemność aż 20000 mAh, dzięki czemu pozwala na kilkakrotne naładowanie smartfona. Wyposażone jest w trzy złącza (dwa USB typu A i jedno microUSB), dzięki czemu możemy jednocześnie podłączyć do niego kilka urządzeń. Power bank posiada również szereg zabezpieczeń (przed zwarciem, przeładowaniem itp.), dzięki czemu bez obaw możemy do niego podłączyć smartftona. Jego cena to nieco ponad 100 zł.
Kolejnym interesującym power bankiem jest Huawei AP007. Jest on nieco tańszy niż ADATA (kosztuje mniej, niż 100 zł), jednak posiada również znacznie mniejszą pojemność („jedynie” 13000 mAh). Urządzenie to wyposażone zostało w dwa porty USB służące do ładowania smartfonów oraz jeden port microUSB, za pomocą którego ładowany jest power bank, a stan jego naładowania sygnalizowany jest za pomocą czterech diod LED.
Power bankiem, który może pochwalić się całkiem dużą pojemnością jest TP-LINK TL-PB1560, który, jak sama nazwa wskazuje, posiada pojemność wynoszącą 15600 mAh. Jego zaletą jest ładowanie prądem o natężeniu 3 A, dzięki czemu proces ładowania smartfona trwa stosunkowo krótko. Poziom naładowania power banka sygnalizuje pięć diod, a ciekawym rozwiązaniem jest w przypadku tego urządzenia również wbudowana latarka.
Dużą ofertę power banków o różnej pojemności przedstawia VARTA. Można wśród nich znaleźć zarówno małe urządzenia o pojemności 6000 mAh pozwalające jedynie na 2-3 krotne naładowanie baterii smartfona czy iPhone’a, jak również konstrukcje o pojemności nawet 15600 mAh. Power banki tego producenta posiadają dwa porty USB, a o stanie ich naładowania informuje pięć diod LED.

smartphone power bank
Ostatnią propozycją są urządzenia marki Xiaomi, w których również możemy wybierać praktycznie do woli. Również ten producent oferuje power banki o różnej pojemności: od 5000 mAh, do nawet 20000 mAh, zatem każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie. Liczba dostępnych złączy różni się w zależności od modelu, dlatego przed wyborem konkretnego urządzenia warto sprawdzić tą kwestię.
Power banki w dużej mierze rozwiązały problem baterii niedostosowanych do zapotrzebowania smartfonów i iPhone’ów obsługujących dziesiątki aplikacji. Pozwalają cieszyć się komfortem użytkowania tych urządzeń bez obaw o ich rozładowanie w ciągu dnia, dlatego są one naprawdę dobrym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy intensywnie używają swoich telefonów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *