Etui na telefon idealne na spotkania biznesowe

W dzisiejszych czasach mamy ogromny wybór etui na smartfony. Sklepy internetowe prześcigają się w coraz to nowych i lepszych ofertach, jednak są pewne rzeczy, które nie zmieniają się w czasie – to typy oferowanych etui. Najpowszechniejsze są etui silikonowe, etui wykonane z materiału oraz etui skórzane. Mając duży wybór zadajemy pytanie – które etui na telefon wybrać? W tym wpisie poznasz wskazówki, które mogą ułatwić podjęcie decyzji.

Etui silikonowe – nie dla każdego

Niektóre dostępne na rynku etui silikonowe faktycznie wpadają w oko i urzekają swym wyglądem, jednak sam fakt materiału, z którego są wykonane powoduje, że nie zaliczają się do wyrobów eleganckich. Wyobraź sobie sytuację, jesteś człowiekiem biznesu, idziesz na spotkanie z kontrahentem, który zna się na telefonach i akcesoriach, w pewnym momencie rozmowy wyjmujesz swój telefon ubrany w silikonowe etui. Choćbyś nie wiem jakie piękne etui silikonowe posiadał, pewnych rzeczy nie przeskoczysz. Cały misterny plan może spalić na panewce przez drobiazg, a niestety w biznesie liczą się drobiazgi, szczególnie jeśli przychodzi do negocjowania ważnych umów. Nie chcę w tym miejscu odradzać silikonowych etui, jednak zwrócić ci uwagę na jedną ważną kwestię – „Jak Cię widzą, tak Cię piszą”.

Etui idealne na spotkania biznesowe

Jeżeli zależy nam na szyku, elegancji, z powiewem luksusu, należy rozważyć zaopatrzenie się w etui wykonane ze skóry. Tego typu etui już na pierwszy rzut oka będzie sprawiało dobre wrażenie, a zgodnie z powyższym przysłowiem zrobienie dobrego wrażenia na spotkaniu biznesowym to podstawa. Od tego może zależeć czy dostaniesz zlecenie, czy też zaprzepaścisz szansę którą otrzymałeś.

etui ze skórki
Skórzane etui na telefony – marka moVear

W tym miejscu warto abyś zwrócił uwagę na skórzane etui na telefon marki moVear. Jest to polska firma, która dostarcza swym klientom najwyższej jakości etui na telefony, wykonane ręcznie, ze skóry naturalnej. Oferowane przez nich etui to majstersztyk, prawdziwe dzieło sztuki, które nie tylko urzeka swym eleganckim wyglądem, również jest funkcjonalne, oferując dodatkową ochronę Twojego smartfona. Wiesz zapewne doskonale, że niektóre modele telefonów można łatwo porysować z tyłu, nawet gdy tylna ścianka smartfona wykonana została ze szkła o wytrzymałości 2.5D. Dzięki etui możesz ochronić telefon przed zadrapaniami, jak również zmniejszyć ryzyko innych uszkodzeń, które mogą wystąpić podczas codziennej eksploatacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *